Srpen 2014

Libido nad hranicí normy aneb bajka o tom, jak samec přitahuje samici

2. srpna 2014 v 20:43 | K. |  Deník
Jak jsem slíbila v minulém článku, chci se tentokrát rozepsat o jednom ze svých nadřízených. Původně jsem měla v plánu informovat vás o své emoční labilitě, která se na lodi projevuje dvojnásobně oproti životu na pevnině, ale jsem Alfa samcem natolik očarována, že ho upřednostním a pocity, které se honí v mé pošahané hlavince si nechám na jindy.

Kde jen začít? Alfa samec je pětačtyřicetiletý svobodný, bezdětný Slovák s tmavými vlasy, ze kterého charisma stříká na kilometry daleko. Je inteligentní, vtipný, překrásně voní, ve společenských kalhotách má nejkrásnější zadek, jaký jsem kdy viděla a kdykoliv se kolem mě mihne, přestávám se soustředit na práci. A nutno podotknout, že naprosto zbožňuju všechny chvíle, kdy se objeví. Většinu své pracovní doby tráví na recepci a já jsem se přistihla, jak si během dne hledám záminky, abych ho zde mohla navštívit. Otravuju ho skutečně velmi často a s naprostými nesmysly typu: "Alfa samče, prosím tě, už zase nám došel barel s vodou. Můžeš ho jít vyměnit?".

Taky nemůžu nezmínit, že mám pocit, lépe řečeno jsem si stoprocentně jistá, že je to pěkný sukničkář a není zvyklý, aby ho ženské odmítaly. Nejspíš bude také, pokud jde o svádění, mít velmi přemrštěné sebevědomí, ale na druhou stranu, proč by neměl? Je jako magnet.